MES REMIAME LENKTYNININKĄ RAMŪNĄ ČAPKAUSKĄ

Lietuvos sporto meistras

Latvijos sporto meistras

SVARBIAUSI ASMENINIAI PASIEKIMAI:

Daukartinis Lietuvos kartingo čempionas
„50-junior“ ir „Junior“ klasėse.

10 kartų Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas
„Formula Baltic“ klasėje.

Baltijos šalių, Latvijos ir Estijos čempionas
„Formula Baltic“ klasėje.

2002-2006m. Lietuvos čempionas
kalnų lenktynių A-2000 klasėje.

2007m. absoliutus „Omnitel 1000 km lenktynių“ nugalėtojas.

2009m. Lietuvos automobilių ralio čempionas.

2011m. „BF Goodrich“ lenktynių serijos nugalėtojas,
„Laisvoje klasėje.

 

http://www.capkauskasracing.lt/komanda/ramunas_capkauskas_pilotas/

 

 

 

 

 

 

MES REMIAME KREPŠINIO MOKYKLĄ „TORNADO“

 “Tornado” krepšinio mokykla įkurta 2002 m. Ją šiuo metu lanko apie 600 įvairaus amžiaus vaikų. Mokykla įsikūrusi Kauno mieste ir veiklą vykdo devyniose vidurinėse mokyklose, kuriose treniruojamos 35 įvairaus amžiaus vaikų grupės. Vaikus treniruoja vienuolika patyrusių trenerių.

Ši mokykla iš kitų išskiria tuo, kad ne tik ieško jaunųjų talentų, tačiau taip pat rūpinasi mokyklą lankančių vaikų ugdymu bei užimtumu. Mokykla stengiasi dalyvauti įvairiose socialinėse akcijose, skatinti užimtumą neturtingų šeimų ar beglobių vaikų tarpe. Vien tik praėjusiais metais televizijos „TV3“ akcijos metu „Tornado“ krepšinio mokykla iš Kauno m. globos namų nemokamai priėmė sportuoti 15 vaikų. Yra taikomos nuolaidos vaikams iš daugiavaikių šeimų ar vaikams, netekusiems vieno iš tėvų.

„Tornado“ krepšinio mokykloje  sportuojantys vaikai dalyvauja Lietuvos pirmenybėse, Kauno m. krepšinio lygose, o taip pat ir tarptautiniuose turnyruose užsienyje (Rusijoje, Čekijoje,Estijoje, Latvijopje ir Prancūzijoje). Ši krepšinio mokykla organizuoja du tarptautinius turnyrus „Christmas Cup“ ir „Kaunas Cup“, kuriuose dalyvauja komandos iš įvairiausių šalių: Vokietijos, Prancūzijos, Suomijos. Rusijos, Kazachstano ir kitų. „Kaunas Cup“ didžiausias tarptautinis vaikų turnyras Lietuvoje (26 komandos trijuose amžiaus grupėse). Lietuvoje eilinio sezono metu yra sužaidžiama iki 240 rungtynių su beveik 130 skirtingų komandų, kurias sudaro apie 1700 vaikų.

 

 

Mes remiame:

UAB „Alburnus“ ir partneriai
Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas Tel./faksas 8-37 331648 El.paštas: auto@alburnus.lt

Sprendimas: www.dakra.lt