Aktualu


„Rally Elektrėnai 2018“ – Nemokama šventė ralio mylėtojams

UAB „Alburnus“ ir partneriai tęsia ilgametę  tradiciją, kaip ir kiekvienais metais remti „Rally Elektrėnai“. Didžiuodamiesi informuojame kad „Kroon-Oil“ alyva yra oficiali ralio alyva. UAB „ALBURNUS“ ir partneriai įsteigė apdovanojimo prizus, kurie jau pajudėjo iš UAB „ALBURNUS“ ir partneriai sandėlių  į Elektrėnus.

                                

Skubame pranešti, kad žiūrovai varžybas galės stebėti nemokamai. Rugsėjo 7-8 dienomis Elektrėnų mieste ir apylinkėse vyks ketvirtasis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Elektrėnai 2018“. Organizatoriai žiūrovams žada intriguojančią kovą legendiniuose ralio greičio ruožuose, mat lietuviams iššūkį mes tose pat trasose savo čempionato etapą važiuosiantys Lenkijos ralio meistrai.

                             

plačiau »

4 L can Kroon-Oil Helar SP 0W-301 L bottle Kroon-Oil Helar SP 0W-305 L can Kroon-Oil Helar SP 0W-30


UAB Alburnus ir partneriai oficialus Kroon-oil alyvos atstovas su džiaugsmu informuoja, kad yra "DHL Rally Elektrėnai 2017" rėmėjas, ir alyva Kroon-Oil tapo ralio alyva. Šiais metais ralis „DHL Rally Elektrėnai 2017″ visų lauks Elektėnų miesto centre su  greičiausiais dalyviais trasoje jau rugsėjo 8-9 dienomis.

 

plačiau »

Spalio 3-4d. vyks "Rally Classic" Druskininkai 2014. Kviečiame palaikyti mūsų remiamą R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažą. Linkime sportininkams pergalės, o žiūrovams gražių ir įsimintinų akimirkų!

"Kauno ruduo 2014"

"Kauno rudens" ralyje triumfavo R.Čapkausko ir T.Šipkausko ekipažas. Iniciatyvą savo rankose turėję lenktynininkai nuo lenktynių pradžios persvaros neišvaistė ir buvo greičiausi po septynis greičio ruožus besitęsusios kovos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legendiniu laikomas ir visų mėgstamas „300 Lakes Rally“ – finišavo.

Nepavedus technikai, Ramūnas Čapkauskas sėkmingai skriejo pergalės link.

Galiausiai, po visų stabdymų, skausmingų avarijų ir užtrūkimų – „Čapkauskas Racing“ ekipažas finišavo treti.

 

 

plačiau »

"Arena Motor Show" 2014m.

Žalgirio Arenoje vyko "Arena Motor Show" pasirodymas. Daugybę teigiamų emocijų, šypsenų ir džiaugsmo Ramūnas Čapkauskas suteikė gausiai arenoje susirinkusiems žiūrovams, buvo įspūdingo greičio, svylančios gumos ir netikėtų trajektorijų.

 

plačiau »

"Winter rally" 2014m

Kelios akimirkos iš  "Winter rally" 2014m.

plačiau »

Mes remiame:

UAB „Alburnus“ ir partneriai
Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas Tel./faksas 8-37 331648 El.paštas: auto@alburnus.lt

Sprendimas: www.dakra.lt