Apie mus

Mūsų įmonė, veikusi kaip M. Bočkaus individuali įmonė, įkurta 1994 m., o 2004 m. perorganizuota į UAB „Alburnus“ ir partneriai.

Pagrindinė įmonės veikla – automobilių aksesuarų, priežiūros priemonių ir tepalų bei alyvos platinimas, importas, eksportas bei didmeninė prekyba Lietuvoje. Kad pateisintume savo įmonės veiklą ir kad taptume glaudžiau susiję su nurodyta sritimi, esame daugiamečiai automobilių sporto ir vieno žymiausių lenktyniniko Lietuvoje Ramūno Čapkausko remėjai. Bei esame ilgamečiai remėjai krepšinio  mokyklos TORNADO, tai pat remiame Baltic Karting Academy.

Esame oficialūs Kroon-Oil, Melle, ALB Germany, A-Mega, TAB Topla, Valeo, Osram firmų atstovai, bendradarbiaujame su Kinijos, Taivanio, Honkongo, Singapuro, Pietų Korėjos šalių kompanijomis. Glaudžiai bendradarbiaujame su esamais tiekėjais, stengiamės įsisavinti kiekvieną naują pateiktą jų informaciją, kuri yra ypač naudinga investicija į informatyvius santykius su klientais. Dalyvaujame Pasaulio ir  Europos mastu organizuojamose konferencijose, susitikimuose. Nuolat plečiame tiekėjų sąrašą, todėl kiekvienais metais dalyvaujame parodose, taip galėdami pateikti naujausias ir patraukliausias prekių pozicijas ir tokiu būdu prisitraukti vis naujų klientų.

Šiuo metu galime pasiūlyti virš 6000 prekių pozicijų. Tačiau tuo neapsiribojame ir nuolat plečiame bei atnaujiname prekių asortimentą. Prekių kainos mūsų įmonėje suskirstytos į kelis lygius, tai tiems, kuriems aktualu sutaupyti, tiems, kurie ieško kokybės, bei tiems, kurie įsigyja prekes ypač dideliais kiekiais. Norime pabrėžti, kad pastoviems klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Todėl šiandien, mūsų vardas tapo patikimumo ir konkurentabilių kainų garantu.

Esame sukūrę efektyvią užsakymų priėmimo ir produktų pristatymo sistemą. Prekes pristatome į bet kurį Lietuvos kampelį per vieną darbo dieną.

Šiuolaikiški darbo principai, per 30 metų sukaupta didelė patirtis, platus patikimų partnerių tinklas bei gausus siūlomų prekių asortimentas suteikia galimybę maksimaliai tenkinti klientų norus.

Kiekvienas mūsų klientas – mūsų partneris, todėl, plėtodami savo verslą ir didindami pajėgumus, mes visada išliekame atviri tiek seniems, tiek naujiems abipusiai naudingiems verslo santykiams.

Mes remiame:

UAB „Alburnus“ ir partneriai
Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas Tel./faksas 8-37 331648 El.paštas: auto@alburnus.lt

Sprendimas: www.dakra.lt