Titulinis

2021-09-09

Kuusamet Group Rally Elektrėnai 2021 

 

              Kaip ir kasmet UAB “ALBURNUS” ir partneriai dovanomis apipils Elektrėnų ralio nugalėtojus, į Elektrėnus  jau pajudėjo dovanos. Šiemet Elektrėnų ralyje  “Kuusamet Group Rally Elektrėnai 2021” dalyvaus daugiau nei 100 dalyvių, greičiausi lenktynininkai ir įspūdingiausia ralio technika rugsėjo 10-11 dienomis puoš Elektrėnų miestą ir jo apylinkes.
Rugsėjo 10 dieną, penktadienį, vyks administracinės ir techninės komisijos bei lenktynininkai du kartus važiuos miestinį greičio ruožą, tai bus puiki proga miestiečiams bei ralio fanams pamatyti miesto gatvėmis skriejančius ralio bolidus.
Rugsėjo 11 dieną, šeštadienį, nuo ankstaus ryto dalyviai išskubės į ralio trasas miesto apylinkėse. Po varžybų dalyvių laukia

šių dovanų lietus !!!

2019-04-23

Krepšinio mokyklos Tornado komanda "Tornado-Alburnus" remiama UAB "Alburnus" ir partneriai skina pergales Olandijoje, iškovojo tarptautiniame krepšinio turnyre Olandijoje  pirmąją vietą Didžiausi sveikinimai !!!

Champions of @hnbt050 U14!  komanda "Tornado-Alburnus"  !!! 

 

2018-09-05

„Rally Elektrėnai 2018“ – Nemokama šventė ralio mylėtojams

                      UAB „Alburnus“ ir partneriai tęsia ilgametę  tradiciją, kaip ir kiekvienais metais remti „Rally Elektrėnai“. Didžiuodamiese informuojame kad „Kroon-Oil“ alyva yra oficiali ralio alyva. UAB „ALBURNUS“ ir partneriai įsteigė apdovanojimo prizus, kurie jau pajudėjo iš UAB „ALBURNUS“ ir partneriai sandėlių  į Elektrėnus.

 

             Skubame pranešti, kad žiūrovai varžybas galės stebėti nemokamai. Rugsėjo 7-8 dienomis Elektrėnų mieste ir apylinkėse vyks ketvirtasis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Elektrėnai 2018“. Organizatoriai žiūrovams žada intriguojančią kovą legendiniuose ralio greičio ruožuose, mat lietuviams iššūkį mes tose pat trasose savo čempionato etapą važiuosiantys Lenkijos ralio meistrai.

 

 

 

plačiau »

2016-05-02

KROON-OIL

ALYVA 

 

 

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  2015 m. kovo mėn. 26-28d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi...2015", kurioje dalyvavo UAB "Alburnus" ir partneriai.

 

 

 

plačiau »

Mes remiame:

UAB „Alburnus“ ir partneriai
Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas Tel./faksas 8-37 331648 El.paštas: auto@alburnus.lt

Sprendimas: www.dakra.lt