UAB "Alburnus" ir partneriai

Įmonės kodas 134299012
PVM kodas LT342990113

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas, Lietuva

Tel./faks 8-37 331648, tel. 8-37 731469
El. paštas: auto@alburnus.lt


Vadybininkai:

 

Dovydas Žukauskas (Kaunas, Latvija)

Tel.: +370 610 22939

dovydas@alburnus.lt

 

Jonas Skaisgirys (Klaipėda, Šiauliai)

Tel.: +370 611 33775

jonas@alburnus.lt

 

Paulius Mitka (Vilnius, Panevėžys, Raseiniai)

Tel.: +370 640 43436

paulius@alburnus.lt

 

Mantas Zimblys (Utena, Molėtai, Anykščiai)

Tel.: +370 611 29344

mantas@alburnus.lt

 

Vilius Mikulionis (Alytus, Marijampolė, Druskininkai)

Tel.: +370 670 60556

vilius@alburnus.lt

 

Karolis Montvila (sunkusis transportas)

Tel.: +370 606 73383

karolis@alburnus.lt

 

 

 

Banko atsiskaitomoji sąskaita:

AB SEB bankas, b/k 70440
A/S LT24 7044 0600 0314 2951

BIC (SWIFT) – CBVILT2X

Mes remiame:

UAB „Alburnus“ ir partneriai
Jonavos g. 254, LT-44132, Kaunas Tel./faksas 8-37 331648 El.paštas: auto@alburnus.lt

Sprendimas: www.dakra.lt